+420 777 270 320   prvnipomoc@nanecisto.com

Příměstský tábor “ZÁCHRANÁŘEM NANEČISTO” 2024

Zlín, 3. 2. 2024: Po roce těšení a stýskání si už je to zase tady! Příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let. Opět v hlavní roli první pomoc, a to v těsném závěsu se zážitkem. Přesně tak, jak to u nás znáte 🙂

Už desetileté dítě je fyzicky i mentálně schopné zvládnout první pomoc téměř tak jako dospělý. V našich programech při základních školách bohužel nemáme dostatek prostoru věnovat se tématu natolik, jak bychom si přáli. A tak přicházíme s příměstským táborem! Čeká nás týden plný her a soutěží s tematikou první pomoci. Zážitky, které vyrazí dech. Doslova 🙂 Budeme dělat masáž srdce, naučíme se přistupovat ke zraněnému v bezvědomí, namaskujeme si navzájem různá “zranění”, která si následně sami ošetříme. Pojedeme na výlet i na exkurzi. A ano, nejspíš také poteče “krev” 🙂 Vše v duchu dětského tábora. Nechceme se týden učit, máme program připravený tak, aby si děti odnesly zážitky na celý život, a to s přidanou hodnotou první pomoci.

  • Kdy: 15. 7. – 19. 7. 2024, od pondělí do pátku, každý den od 7:30 do 16:00
  • Kde: v Centru pro rodinu ve Zlíně, ul. Okružní 5298
  • Za kolik: 3 690 Kč / dítě
  • Závazná přihláška: ZDE.

V ceně je zahrnuta celodenní strava (svačina – oběd – svačina), pojištění, cestovní náklady na výlet i na exkurzi, veškerý spotřební materiál, táborové tričko, odměny.

Ke dni 17. 4. 2024 máme ještě 6 volných míst 🙂

V dětech vidíme obrovský potenciál, co se týká poskytování předlékařské první pomoci. Jednají tady a teď, jsou velmi ochotné, vnímavé, nebojí se důsledků. Na jednu stranu mají tímto hezky nahráno, nemají strach, že by mohly něco pokazit. Na stranu druhou je nezbytné je trochu přibrzdit – tak, aby myslely v prvé řadě hlavně samy na sebe. Prevence je v zachraňování lidských životů klíčová.

#matosmysl

Místo závazně rezervujeme po zaplacení zálohy 1 500 Kč, a to nejpozději do 14 dnů od odeslání závazné přihlášky. Celá částka 3 690 Kč je splatná měsíc před zahájením tábora, tedy 14. 6. 2024. Podrobnější informace obdržíte e-mailem.

Storno podmínky: Storno poplatek si účtujeme při zrušení účasti Vašeho dítěte na pokrytí fixních nákladů, a to:

  • 60. až 30. den před zahájením tábora 1 500 Kč (nevratná záloha),
  • méně než 30 dnů před zahájením tábora 3 690 Kč,
  • neplatí v případě sehnání náhradníka.

Tábor povedeme my, skupina zdravotníků, která má zkušenosti nejen s poskytováním první pomoci, ale i se zážitkovou pedagogikou. Kurzy první pomoci pořádáme od roku 2015, a to včetně dětských programů. Těšíme se moc 🙂

V loňském roce nás krásnými dárky pro děti obdarovali či jinak podpořili: SPUR a.s., Fatra a.s., MESIT holding a.s., Bolloré logistic s.r.o., TNS Servis s.r.o., Greiner assistec s.r.o., SumiRiko AVS Czech s.r.o., PILANA group a.s., GIENGER s.r.o., MUDr. Světlana Ulman, Město Zlín, DobrýTextil.cz, Jablotron Living Technology CZ s.r.o., Happy Snack s.r.o. DĚKUJEME!