Kurzy akreditované

První pomoc zážitkem pro zaměstnance sociálních služeb se zaměřením na seniory

Anotace: “Vzdělávací program je zaměřen na vysoce praktické kurzy první pomoci pro zaměstnance sociálních služeb. V rámci 8 hodin klade důraz na život ohrožující stavy a dává účastníkům příležitost vyzkoušet si záchranu života nanečisto.

Obsah zážitkového kurzu je zaměřen na úrazové i neúrazové stavy seniorů, které je nezbytné vyřešit zavoláním záchranné služby a do jejího příjezdu poskytnout adekvátní předlékařskou první pomoc. Program je koncipován tak, aby pracovníci nejdůležitější úkony zvládli vlastníma rukama na místě události co nejlépe a odborníci mohli na záchranu života seniora navázat.

Praktická složka výuky první pomoci je pro zvládnutí reálné situace nezbytná. Nejen pro nácvik důležitých dovedností, ale i pro práci se strachem, stresem a panikou. Nástrojem jsou nám simulace a modelové situace, které prolínáme s teorií témat. Prožitá emoce výrazně napomáhá k zapamatování si postupů vedoucích k záchraně života.”

Pro koho je kurz určen: Pracovník v sociálních službách, sociální pracovník, pracovník v manažerské a řídící funkci, a to ve všech formách sociálních služeb (ambulantní, terénní i pobytové).

Nečekejte nudné sezení v lavici, učíme první pomoc zážitkem. Občas se budete válet na zemi, možná bude třeba někoho odněkud vytáhnout a taky nejspíš poteče krev. K ambuvaku se určitě nedostaneme, budeme zachraňovat vlastníma rukama – a k tomu povedeme i Vás. Protože ruce máte vždycky s sebou 🙂

Prevence Covid-19: V tuto chvíli nemáme žádné povinnosti vyplývající z nařízení Ministerstva zdravotnictví. Necítíte-li se však zdrávi, zůstaňte, prosím, raději doma.

Cena kurzu: 1 590 Kč za osobu

Aktuální termín

  • 10. 5. 2023 / 8:00 – 15:00 / Vzdělávací centrum VIDIA Vsetín – ul. Strmá 34, 75501, Vsetín / Závazná přihláška ZDE. V tuto chvíli 15 volných míst.

Nechcete zmeškat nově vypsaný termín? Kontaktujte nás, dáme Vám vědět mezi prvními.

Přejete si kurz uspořádat ve Vaší organizaci? Neváhejte se ozvat, rádi přijedeme. 

Máte zájem? Vyplňte prosím tento formulář

Nebo nás kontaktujte jinak:

      +420 777 270 320