Kurzy první pomoci pro veřejnost

Vyzkoušejte si záchranu života v zážitkových kurzech první pomoci!

Vezměte zodpovědnost do svých rukou a konečně se naučte poskytovat první pomoc. Jak to děláme? Prakticky! Jsme přesvědčeni o tom, že první pomoc není o znalostech, ale o dovednostech. Učíme zachraňovat holýma rukama. Opakovaně budete vystaveni simulaci, kdy „to“ za vás nikdo neudělá. Okamžitě získáte kvalitní zpětnou vazbu, ale hlavně i jistotu sami v sobě. Využíváme v našich kurzech zážitek a dáváme tak lidem skvělou šanci vyzkoušet si záchranu života nanečisto. V reálu už není prostor na chyby, tam máte jen jednu šanci… Chopte se jí.

“Kurz byl pro mě opravdu velkým zážitkem! Některé situace pro mě byly trošku nepříjemné (např. když přítel ležel bez hnutí na zemi) nebo ta akce s krví… V tu chvíli jsem přemýšlela úplně jinak a jsem ráda, že jsem si takové krizovky vyzkoušela nanečisto.” Karolína Pilátová, Zlín

“Profesionální a zároveň lidský přístup, který mě naprosto dostal! Na začátku ve mně probíhala mírná nervozita, takový ten pocit, že nevím, do čeho jdu, ale ta velice rychle zmizela. Všechno bylo tak jednoduché, jasné a samozřejmé. Ty 4 hodiny utekly mrknutím oka, neměla jsem důvod, abych, byť jen na vteřinu, odvedla svoji pozornost jinam. Byly jste výborné, laskavé při našich chybách a už teď se těším na pokračování!” Kateřina Mertová, Zlín

Bez zbytečných úvodních a motivačních řečí o záchraně života Vás chceme pozvat na kurz první pomoci, který otevíráme pro širokou veřejnost.

V průběhu 4 hodin se seznámíte s předlékařskou první pomocí u stavů člověka, který je akutně ohrožen na životě (dusí se / je v bezvědomí / krvácí / je třeba jej resuscitovat). Čím důležitější záchrana, tím více si ji procvičíte, a to v řadě praktických nácviků a modelových situací.

Nečekejte nudné sezení v lavici, učíme první pomoc zážitkem. Občas se budete válet na zemi, možná bude třeba někoho odněkud vytáhnout a taky nejspíš poteče krev. K ambuvaku se určitě nedostaneme, budeme zachraňovat vlastníma rukama – a k tomu povedeme i Vás. Protože ruce máte vždycky s sebou 🙂

Cena kurzu: 950 Kč za osobu

Aktuální termíny:

  • ÚT 13. 2. 2024 / 16:30 – 20:30 hodin / Centrum pro rodinu Zlín – ul. Okružní 5298, 760 05, Zlín / Závazné přihlašování ZDE / OBSAZENO.
  • ČT 29. 2. 2024 / 16:30 – 20:30 hodin / VIDIA Vsetín / Přihlašování ZDE.
  • ST 10. 4. 2024 / 16:30 – 20:30 hodin / Centrum pro rodinu Zlín – ul. Okružní 5298, 760 05, Zlín / Závazné přihlašování ZDE / OBSAZENO.
  • Léto / podzim 2024.

Nechcete zmeškat nově vypsaný termín? Kontaktujte nás, dáme Vám vědět mezi prvními.

Absolvovali jste náš základní zážitkový kurz, ale chcete o první pomoci vědět ještě více? Již umíte přistoupit k bezvědomému, resuscitovat či zastavovat krvácení, ale stále máte brouka v hlavě o dalších úrazových a neúrazových stavech člověka? Pak je tento kurz právě pro Vás!

V navazujících 4 hodinách Vás naučíme přistupovat ke člověku s možným poraněním páteře, ale i s podezřením na infarkt či mozkovou mrtvici. Zvláštní čas věnujeme navíc autonehodám.

Nečekejte nudné sezení v lavici, učíme první pomoc zážitkem. Občas se budete válet na zemi, vlastníma rukama budete zastavovat krvácení a je docela možné, že Vás vyženeme i ven! Autonehoda v učebně se přece jen simuluje dost špatně.

Cena kurzu: 950 Kč za osobu

Aktuální termín:

  • ST 22. 5. 2024 / 16:30 – 20:30 hodin / Centrum pro rodinu Zlín – ul. Okružní 5298, 760 05 / Závazné přihlašování ZDE / 6 volných míst.

Nechcete zmeškat nově vypsaný termín? Kontaktujte nás, dáme Vám vědět mezi prvními.

Nejen pro rodiče a pedagogické pracovníky, ale pro všechny, kdo tráví čas s dětmi, otevíráme speciální kurz se zaměřením na specifika první pomoci u našich nejmenších.

V průběhu 6 hodin se seznámíte s předlékařskou první pomocí u dítěte, které je akutně ohroženo na životě (dusí se / je v bezvědomí / masivně krvácí / je třeba jej resuscitovat). Navážeme úrazovými i neúrazovými stavy (popáleniny / úrazy hlavy / celotělové křeče / aj.) a část kurzu budeme věnovat prevenci, aby k podobným nepříjemnostem nejlépe vůbec nedocházelo.

Čím důležitější záchrana, tím více si ji procvičíte, a to v řadě praktických nácviků a modelových situací. Moc dobře víme, že je první pomoc poskytovaná dětem stresující, proto ani z našich kurzů strach a stres nevylučujeme. Pracujeme s nimi tak, abychom Vás na nepříjemnou realitu připravili co nejlépe.

Nečekejte nudné sezení v lavici, učíme první pomoc zážitkem. Občas se budete válet na zemi, možná bude třeba někoho odněkud vytáhnout a taky nejspíš poteče krev. K ambuvaku se určitě nedostaneme, budeme zachraňovat vlastníma rukama – a k tomu povedeme i Vás. Protože ruce máte vždycky s sebou 🙂

Cena kurzu: 1 090 Kč za osobu

Aktuální termín:

  • Sobota 23. 3. 2024 / 8:00 – 14:30 hodin / Centrum pro rodinu Zlín – ul. Okružní 5298, 760 05 / Závazné přihlašování ZDE / OBSAZENO.
  • Podzim 2024.

Nechcete zmeškat nově vypsaný termín? Kontaktujte nás, dáme Vám vědět mezi prvními.

Nenašli jste to, co hledáte? Rádi pro Vás zrealizujeme zážitkový kurz první pomoci „na míru“ Vašim požadavkům.

Jsme doma mezi dětmi, turisty, máme zkušenosti s team-buildingem, s dětskými tábory, školami v přírodě, ale i s programem pro nevidomé, maminky či seniory.

Neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem? Vyplňte prosím tento formulář

Nebo nás kontaktujte jinak:

      +420 777 270 320