+420 777 270 320   prvnipomoc@nanecisto.com

Covid-19 Aktuální vládní opatření 02 / 2022

Zlín, 10. 2. 2022: Vzhledem ke zlepšující se epidemické situaci postupně rozvolňujeme i v našich zážitkových kurzech první pomoci.

V tuto chvíli jsou vládou stanovena pouze nezbytně nutná a specifická protiepidemická opatření zohledňující princip předběžné opatrnosti v souvislosti s dalším šířením onemocnění Covid-19. Aktuálně platí:

  • Ve vnitřních prostorech povinnost nošení respirátorů splňujících podmínky Ministerstva zdravotnictví (tomuto samozřejmě přizpůsobíme i postupy první pomoci),
  • Důkladná a častá desinfekce rukou, školicích prostor i pomůcek. Desinfekce je účastníkům k dispozici po celou dobu kurzu. Resuscitačním figurínám měníme plíce.
  • Časté větrání školicích prostor. Na simulace a modelové situace chodíme ven, je-li to alespoň trochu možné.

Od 10. 2. 2022 není podmínkou se pro účast na kurz prokazovat Certifikátem o dokončeném očkování, či negativním testem. Vzhledem k tomu, že jsou však naše kurzy zážitkové a není možné v praktických částech dodržet rozestup od ostatních, zvlášť “zraněných” účastníků (“krvácení slovy nezastavíme”), doporučujeme rychlé antigenní samotestování účastníků před začátkem kurzu.

Pro aktuální volné termíny si napište, či zavolejte. V tuto chvíli objednáváme duben 2022, posledních pár najdeme v březnu.