Zážitkový kurz první pomoci u dětí, Zlín 04 / 2020

Zlín, 23. 2. 2020: Děti jsou to nejcennější, co máme. Děláme pro ně první poslední – aby dobře jedly a hodně pily, aby se venku nenachladily, aby byly samostatné. Každé odřené kolínko pofoukáme, dáme náplast s beruškou. Postavili jste ale sami sebe před skutečnost, že tato první pomoc někdy nemusí stačit? Že je třeba udělat mnohem víc? Vybouchat kostičku lega z dýchacích cest? Sledovat dítě 24 hodin poté, co po skákání na gauči spadlo hlavou na hranu od stolu? Zahájit umělé dýchání a masáž srdce?

Víme, že už tato samotná představa může být stresující. Ale také si stojíme za tím, že kdo je připraven, není překvapen. Přihlaste se na náš ZÁŽITKOVÝ KURZ PRVNÍ POMOCI U DĚTÍ, kde vás těmito situacemi provedeme. Postavíme vás před simulaci, kterou za vás nikdo nevyřeší. Budeme prakticky zkoušet, co se dá, třeba i “vytahovat zapadlé jazyky”. Vystavíme vás stresu. Ne na každého zraněného bude hezký pohled, a co víc, vy na něj budete muset sáhnout?

Ano, protože jedině tak se na reálnou situaci dokážete připravit. Na kurzu vám vytvoříme bezpečné prostředí, všichni přežijí 🙂 A díky kvalitní zpětné vazbě, a možná také díky vaší chybě, si zafixujete postupy nezbytné k záchraně života dítěte. Pro jistotu. Kdyby někdy něco náhodou…

  • KDY: středy 1. 4. + 15. 4. 2020 (časově 16:30 – 19:30 hod) 
  • KDE: v Centru pro rodinu Zlín (ul. Okružní 5298, Jižní svahy)
  • ZA KOLIK: 590 Kč / osoba / kurz 

V rámci 6 hodin se seznámíte s předlékařskou první pomocí u stavů dítěte, které je akutně ohroženo na životě (dusí se / je v bezvědomí / krvácí / je třeba jej resuscitovat). Speciální čas navíc věnujeme nejčastějším úrazovým i neúrazovým stavům, které vás v souvislosti s dětmi napadnou. Čím důležitější záchrana, tím více si ji procvičíte, a to v řadě praktických nácviků a modelových situací.

Závazné přihlašování probíhá přes Google formulář ZDE, na jeho základě vám rezervujeme místo a zašleme údaje k platbě.

Kdyby cokoliv, neváhejte nás kontaktovat.

Těšíme se 😉