Zážitkový kurz na míru lesním klubům a mateřským školám – NOVÝ TERMÍN leden 2018

Zlín, 5. 12. 2017: Několikrát do roka pořádáme zážitkové kurzy na míru konkrétním cílovým skupinám. Přestože se mohou zdát postupy první pomoci vždy stejné, zkušenosti z reálného zachraňování se mnohdy různí. Zvlášť, pokud mluvíme o dětech a navíc v prostředí lesních klubů a mateřských škol. 

Proto i letos zveme průvodce i ostatní pracovníky na Zážitkový kurz první pomoci:

  •    KDY: v sobotu 20. ledna 2018 (časově 9:00 – 17:00)
  •    KDE: v prostorách Dětského klubu Sovička (Žopy 63, Holešov)
  •    ZA KOLIK: 829 Kč

V rámci 8 hodin se seznámíte se stavy, kdy je dítě akutně ohroženo na životě (dusí se / je v bezvědomí / masivně krvácí / je třeba jej resuscitovat). Prostor bude věnován také tématům úrazovým a neúrazovým (popáleniny, úrazy hlavy, křečové stavy a vlastně cokoliv, co Vás v souvislosti s dětmi a lesními školkami napadne) a lehce také prevenci, aby k takovým událostem nejlépe vůbec nedocházelo.

Jedná se o vysoce praktický kurz první pomoci. Čím důležitější záchrana, tím více si ji procvičíte, a to v řadě praktických nácviků a modelových situací. Využíváme v našich kurzech zážitek a dáváme tak lidem skvělou šanci vyzkoušet si záchranu života nanečisto.

Absolventi obdrží certifikát, díky kterému také splníte zákonnou povinnost školení první pomoci v zaměstnání (§ 102 zákona č. 262/2006 Sb.).

Fotografie z roku 2016: 

DSCN1468  DSCN0186  1  2

V loňském roce se sešlo 14 zástupců ze 7 různých klubů a mateřských škol. Nemalý prostor byl věnován také diskuzi a vzájemné sdílení zkušeností. I proto se tolik těšíme i letos 🙂 Počet míst je omezen, rezervace nutná! Pro závazné přihlášení nás, prosím, kontaktujte.