+420 777 270 320   prvnipomoc@nanecisto.com

Příměstský tábor “ZÁCHRANÁŘEM NANEČISTO”

Zlín, 6. 3. 2023: Už 8 let se nás pravidelně ptáte. Tak je to tady! Příměstský tábor pro děti od 7 do 16 let. Hlavní roli bude hrát první pomoc v těsném závěsu se zážitkem. Přesně tak, jak to u nás znáte 🙂

Už desetileté dítě je fyzicky i mentálně schopné zvládnout první pomoc téměř tak jako dospělý. V našich programech při základních školách bohužel nemáme dostatek prostoru věnovat se tématu natolik, jak bychom si přáli. A tak přicházíme s příměstským táborem! Čeká nás týden plný her a soutěží s tematikou první pomoci. Zážitky, které vyrazí dech. Doslova 🙂 Budeme dělat masáž srdce, naučíme se přistupovat ke zraněnému v bezvědomí, namaskujeme si navzájem různá “zranění”, která si následně sami ošetříme. Pojedeme na výlet i na exkurzi. A ano, nejspíš také poteče “krev” 🙂 Vše v duchu dětského tábora. Nechceme se týden učit, máme program připravený tak, aby si děti odnesly zážitky na celý život, a to s přidanou hodnotou první pomoci.

  • Kdy: 17. 7. – 21. 7. 2023, od pondělí do pátku, každý den od 7:30 do 16:00
  • Kde: v Centru pro rodinu ve Zlíně, ul. Okružní 5298
  • Za kolik: 3 150 Kč / dítě
  • Závazná přihláška: ZDE.

V ceně je zahrnuta celodenní strava (svačina – oběd – svačina), pojištění, cestovní náklady na výlet i na exkurzi, veškerý spotřební materiál, táborové tričko, odměny.

V dětech vidíme obrovský potenciál, co se týká poskytování předlékařské první pomoci. Jednají tady a teď, jsou velmi ochotné, vnímavé, nebojí se důsledků. Na jednu stranu mají tímto hezky nahráno, nemají strach, že by mohly něco pokazit. Na stranu druhou je nezbytné je trochu přibrzdit – tak, aby myslely v prvé řadě hlavně samy na sebe. Prevence je v zachraňování lidských životů klíčová.

#matosmysl

Místo závazně rezervujeme po zaplacení zálohy 1 500 Kč, a to nejpozději do 14 dnů od odeslání závazné přihlášky. Celá částka 3 150 Kč je splatná měsíc před zahájením tábora, tedy 16. 6. 2023. Podrobnější informace obdržíte e-mailem.

Storno podmínky: Storno poplatek si účtujeme při zrušení účasti Vašeho dítěte na pokrytí fixních nákladů, a to:

  • 60. až 30. den před zahájením tábora 1 500 Kč (nevratná záloha),
  • méně než 30 dnů před zahájením tábora 3 150 Kč,
  • neplatí v případě sehnání náhradníka.

Tábor povedeme my, skupina zdravotníků, která má zkušenosti nejen s poskytováním první pomoci, ale i se zážitkovou pedagogikou. Kurzy první pomoci pořádáme od roku 2015, a to včetně dětských programů. Těšíme se moc 🙂