+420 777 270 320   prvnipomoc@nanecisto.com

PF 2023

Zlín, 1. 1. 2023: S velkou pokorou děkujeme za uplynulý rok 2022! Byl nadupaný, pro nás plný změn, ale i výzev a nových začátků. Přivítali jsme v našem týmu dvě miminka a posílili lektorský tým. Jádro zůstává a s ním i kupa zážitků, samozřejmě 🙂 Našimi záklony hlavy prošlo za uplynulých 365 dní více než 1600 účastníků v realizovaných 103 kurzech. Děti od mateřských, přes základní školy až k uživatelům sociálních služeb či zaměstnancům různé škály firem. Jsme rádi také za zájem veřejnosti, pro kterou jsme otevřeli a zrealizovali více než 15 kurzů – základních, pokročilých i se zaměřením na děti.

Velkým mezníkem je pro nás získání akreditace, kterou nám zaštítilo Vzdělávací centrum VIDIA a Ministerstvo práce a sociálních věcí nám ji nadělilo pod stromeček! Máme obrovskou radost!! 🙂 Kurz “První pomoc zážitkem pro zaměstnance sociálních služeb se zaměřením na seniory” je 8 hodinový a od ledna se těšíme na první absolventy!

Za celoroční inspiraci a metodické konzultace děkujeme především organizaci Zdrsem, První pomoc Tetín žije a První pomoc zážitkem Romana Kazdová. Velmi si vážíme vzájemné spolupráce a podpory. Věřím, že společnými silami a s neutuchající motivací předávat nezbytné kroky k záchraně životů tu naši republiku proškolíme. Má to smysl! To my víme 🙂

A tak se moc těšíme na to, co nám přinese rok následující. Očekávání a plány máme nemalé. Budete u toho s námi?