Kurz první pomoci pro veřejnost

Home / Kurzy / Kurz první pomoci pro veřejnost

Vyzkoušejte si záchranu života v zážitkových kurzech první pomoci!

Vezměte zodpovědnost do svých rukou a konečně se naučte poskytovat první pomoc. Jak to děláme? Prakticky! Jsme přesvědčeni o tom, že první pomoc není o znalostech, ale o dovednostech. Učíme zachraňovat holýma rukama. Opakovaně budete vystaveni simulaci, kdy „to“ za vás nikdo neudělá. Okamžitě získáte kvalitní zpětnou vazbu, ale hlavně i jistotu sami v sobě. Využíváme v našich kurzech zážitek a dáváme tak lidem skvělou šanci vyzkoušet si záchranu života nanečisto. V reálu už není prostor na chyby, tam máte jen jednu šanci… Chopte se jí!

“Kurz byl pro mě opravdu velkým zážitkem! Některé situace pro mě byly trošku nepříjemné (např. když přítel ležel bez hnutí na zemi) nebo ta akce s krví… V tu chvíli jsem přemýšlela úplně jinak a jsem ráda, že jsem si takové krizovky vyzkoušela nanečisto.” Karolína Pilátová, Zlín 

“Profesionální a zároveň lidský přístup, který mě naprosto dostal! Na začátku ve mně probíhala mírná nervozita, takový ten pocit, že nevím, do čeho jdu, ale ta velice rychle zmizela. Všechno bylo tak jednoduché, jasné a samozřejmé. Ty 4 hodiny utekly mrknutím oka, neměla jsem důvod, abych, byť jen na vteřinu, odvedla svoji pozornost jinam. Byly jste výborné, laskavé při našich chybách a už teď se těším na pokračování!” Kateřina Mertová, Zlín

Bez zbytečných úvodních a motivačních řečí o záchraně života Vás chceme pozvat na kurz první pomoci, který otevíráme pro širokou veřejnost.

V rámci 4 hodin se seznámíte s předlékařskou první pomocí u stavů člověka, který je akutně ohrožen na životě (dusí se / je v bezvědomí / krvácí / je třeba jej resuscitovat). Čím důležitější záchrana, tím více si ji procvičíte, a to v řadě praktických nácviků a modelových situací.

Nečekejte nudné sezení v lavici, učíme první pomoc zážitkem. Občas se budete válet na zemi, vlastníma rukama budete zastavovat krvácení a je docela možné, že Vás vyženeme i ven.

Cena kurzu: 550 Kč za osobu

Aktuální termín: ST 23. 6. 2021 / 17 – 21 hodin / Centrum pro rodinu Zlín – ul. Okružní 5298, 760 05 / cena 550 Kč za osobu / 2 volná místa. Závazné přihlašování ZDE.

Nechcete zmeškat nově vypsaný termín? Kontaktujte nás, dáme Vám vědět mezi prvními.

Absolvovali jste náš základní zážitkový kurz, ale chcete o první pomoci vědět ještě více? Již umíte přistoupit k bezvědomému, resuscitovat či zastavovat krvácení, ale stále máte brouka v hlavě o dalších úrazových a neúrazových stavech člověka? Pak je tento kurz právě pro Vás!

V navazujících 4 hodinách Vás naučíme přistupovat ke člověku s možným poraněním páteře, ale i s křečovými stavy, úrazem hlavy či s mozkovou mrtvicí. Zvláštní čas věnujeme navíc autonehodám.

Nečekejte nudné sezení v lavici, učíme první pomoc zážitkem. Občas se budete válet na zemi, vlastníma rukama budete zastavovat krvácení a je docela možné, že Vás vyženeme i ven! Autonehoda v učebně se přece jen simuluje dost špatně.

Cena kurzu: 550 Kč za osobu

Aktuální termín: Září / říjen 2021. 

Nechcete zmeškat nově vypsaný termín? Kontaktujte nás, dáme Vám vědět mezi prvními.

Chcete se účastnit našeho kurzu pro veřejnost, ale nevyhovuje Vám termín nebo místo školení? Jste skupina přátel, která se pro jednou nechce sejít v hospodě, ale na kurzu první pomoci? Rádi pro Vás něco vymyslíme!

Působíme hlavně ve Zlínském kraji, ale po domluvě dojedeme kamkoliv.

Cena je individuální, odvíjí se od počtu proškolených lidí a námi ujetých kilometrů. Prosím, kontaktujte nás.

Máte zájem? Vyplňte prosím tento formulář


    [recaptcha]

    Nebo nás kontaktujte jinak: