Kurz první pomoci pro firmy

Home / Kurzy / Kurz první pomoci pro firmy

Vyzkoušejte si záchranu života v zážitkových kurzech první pomoci!

Vezměte zodpovědnost do svých rukou a konečně se naučte poskytovat první pomoc. Jak to děláme? Prakticky! Jsme přesvědčeni o tom, že první pomoc není o znalostech, ale o dovednostech. Učíme zachraňovat holýma rukama. Opakovaně budete vystaveni simulaci, kdy „to“ za vás nikdo neudělá. Okamžitě získáte kvalitní zpětnou vazbu, ale hlavně i jistotu sami v sobě. Využíváme v našich kurzech zážitek a dáváme tak lidem skvělou šanci vyzkoušet si záchranu života nanečisto. V reálu už není prostor na chyby, tam máte jen jednu šanci… Chopte se jí!

 

„S klidným srdcem dodávám, že takové školení jsme v naší firmě ještě nezažili! Všichni jeho účastníci byli maximálně spokojeni, dalo by se říct, že až nadšeni!“ Petra Bartíková, Tescoma s.r.o.

„Spolupráci s Kateřinou Mizerovou hodnotíme velmi kladně a určitě na ni i v budoucnu navážeme.“ Ing. Magda Janoštíková, SPUR a.s.

V rámci 4 hodin se seznámíte s předlékařskou první pomocí u stavů člověka, který je akutně ohrožen na životě (dusí se / je v bezvědomí / krvácí / je třeba jej resuscitovat). Čím důležitější záchrana, tím více si ji procvičíte, a to v řadě praktických nácviků a modelových situací.

Co získáte:

 • Základní znalosti a dovednosti z poskytování první pomoci.
 • Certifikáty o absolvování kurzu, prezenční listinu.
 • Jako zaměstnavatel splníte zákonnou povinnost školení první pomoci zaměstnanců (§ 102 zákona č. 262/2006 Sb.).

Cena zážitkového kurzu se odvíjí od počtu proškolených lidí, pro konkrétní cenovou nabídku nás tedy, prosím, kontaktujte. Průměrně vychází cca na 500 Kč za osobu.

V rámci 8 hodin se podrobně seznámíte s předlékařskou první pomocí u stavů člověka, který je akutně ohrožen na životě (dusí se / je v bezvědomí / krvácí / je třeba jej resuscitovat). Naučíte se zasahovat u zraněného s možným poraněním páteře a také jednat v případě křečových stavů, infarktu, či mozkové mrtvice. Čím důležitější záchrana, tím více si ji procvičíte, a to v řadě praktických nácviků a modelových situací. Podrobná osnova je “šitá na míru” konkrétní firmě, je ponechán čas na témata na přání.

Co získáte:

 • Znalosti a dovednosti z poskytování první pomoci.
 • Pocit jistoty, že dokážete zasáhnout i v reálném životě (a správně!).
 • Certifikáty o absolvování kurzu, prezenční listinu.
 • Jako zaměstnavatel splníte zákonnou povinnost školení první pomoci zaměstnanců (§ 102 zákona č. 262/2006 Sb.).
 • Vzhledem k vysoce praktickému zaměření jsou naše kurzy zároveň team-buildingové.

Cena zážitkového kurzu se odvíjí od počtu proškolených lidí, pro konkrétní cenovou nabídku nás tedy, prosím, kontaktujte. Průměrně vychází cca na 1000 Kč za osobu.

Nenašli jste to, co hledáte? Rádi pro Vás zrealizujeme zážitkový kurz první pomoci „na míru“ Vašim požadavkům.

Jsme doma mezi dětmi, turisty, máme zkušenosti s team-buildingem, s dětskými tábory, školami v přírodě, ale i s programem pro nevidomé, maminky či seniory.

Neváhejte nás kontaktovat.

Máte zájem? Vyplňte prosím tento formulář


  [recaptcha]

  Nebo nás kontaktujte jinak: