Hledáme účastníky pro speciální kurzy první pomoci

Zlín, 4. 2. 2018: Rádi bychom na jaře 2018 otevřeli zážitkové kurzy první pomoci věnovány specifickým cílovým skupinám. Nevíme však, jestli by byl o ně zájem. Pomůžete? 🙂

  1. Zážitkový kurz PRO MLÁDEŽNÍKY – ZLÍN

Jsme přesvědčeni o tom, že má vzdělávání mládeže v oblasti první pomoci obrovský potenciál, školní osnovy mu však zatím nejsou příliš nakloněny. Jste Vy, nebo Vaše děti, ve věku 12 – 18 let a stáli byste o naučení se nezbytných základů k záchraně života? Ozvěte se nám.

  1. Zážitkový kurz pro DOSPĚLOU VEŘEJNOST – VSETÍN

Máme hrstku zájemců o náš klasický čtyřhodinový zážitkový kurz první pomoci ve Vsetíně. Potřebujeme jich ale více. Patříte k nim také? Dejte nám vědět. Zároveň uvítáme tip na vhodné prostory, kde bychom se mohli „válet“.

  1. Zážitkový kurz PRVNÍ POMOCI U DĚTÍ – ZLÍN / HOLEŠOV

Poskytování první pomoci dětem má svá specifika a my bychom je rádi předali dále.  Maminkám a tatínkům, babičkám a dědečkům, ale i tetám, strýcům, či chůvám. Předem však říkáme, že 4 hodiny kurzu jsou málo. Dáte nám jich 6? A přišli byste? Napište nám.

  1. Zážitkový kurz první pomoci NA MÍRU?

Máte zájem o zážitkový kurz první pomoci, ale nevybrali jste si z naší standardní ani plánované nabídky? Dejte nám vědět také, jsme otevřeni nápadům a novým výzvám. Máme zkušenosti s kurzy pro nevidomé, neslyšící, ale i pro děti, či seniory.

Děkujeme, že se nám ozýváte, také za sdílení a doporučení dále.  

Kontakt: Kateřina Bořutová, + 420 777 270 320, prvnipomoc@nanecisto.com

P1070871   První pomoc Zlín 2   P1060088