Kurz první pomoci pro veřejnost

Home / Kurzy / Kurz první pomoci pro veřejnost

Vyzkoušejte si záchranu života v zážitkových kurzech první pomoci!

Vezměte zodpovědnost do svých rukou a konečně se naučte poskytovat první pomoc. Jak to děláme? Prakticky! Jsme přesvědčeni o tom, že první pomoc není o znalostech, ale o dovednostech. Učíme zachraňovat holýma rukama. Opakovaně budete vystaveni simulaci, kdy „to“ za vás nikdo neudělá. Okamžitě získáte kvalitní zpětnou vazbu, ale hlavně i jistotu sami v sobě. Využíváme v našich kurzech zážitek a dáváme tak lidem skvělou šanci vyzkoušet si záchranu života nanečisto. V reálu už není prostor na chyby, tam máte jen jednu šanci… Chopte se jí!

„Kurz byl pro mě opravdu velkým zážitkem! Některé situace pro mě byly trošku nepříjemné (např. když přítel ležel bez hnutí na zemi) nebo ta akce s krví… V tu chvíli jsem přemýšlela úplně jinak a jsem ráda, že jsem si takové krizovky vyzkoušela nanečisto.“ Karolína Pilátová, Zlín 

„Profesionální a zároveň lidský přístup, který mě naprosto dostal! Na začátku ve mně probíhala mírná nervozita, takový ten pocit, že nevím, do čeho jdu, ale ta velice rychle zmizela. Všechno bylo tak jednoduché, jasné a samozřejmé. Ty 4 hodiny utekly mrknutím oka, neměla jsem důvod, abych, byť jen na vteřinu, odvedla svoji pozornost jinam. Byly jste výborné, laskavé při našich chybách a už teď se těším na pokračování!“ Kateřina Mertová, Zlín

 • P1070063
 • P1070035
 • P1070003
 • P1060858
 • P1060889
 • P1070014
 • 2
 • P1070106

Bez zbytečných úvodních a motivačních řečí o záchraně života Vás chceme pozvat na kurz první pomoci, který otevíráme pro širokou veřejnost.

V rámci 4 hodin se seznámíte s předlékařskou první pomocí u stavů člověka, který je akutně ohrožen na životě (dusí se / je v bezvědomí / krvácí / je třeba jej resuscitovat). Čím důležitější záchrana, tím více si ji procvičíte, a to v řadě praktických nácviků a modelových situací.

Nečekejte nudné sezení v lavici, učíme první pomoc zážitkem. Občas se budete válet na zemi, vlastníma rukama budete zastavovat krvácení a je docela možné, že Vás vyženeme i ven :o)

Aktuální termíny:

 • Úterý 17. 9. 2019 / 17 – 21 hodin /  Zlínský zámek / 470 Kč. Závazné přihlášení ZDE, 9 volných míst.
 • Středa 25. 9. 2019 / 17 – 21 hodin /  Zlínský zámek / 470 Kč. Závazné přihlášení ZDE, 8 volných míst.

Nechcete zmeškat nově vypsaný termín? Kontaktujte nás, dáme Vám vědět mezi prvními.

Absolvovali jste náš základní zážitkový kurz, ale chcete o první pomoci vědět ještě více? Již umíte přistoupit k bezvědomému, resuscitovat či zastavovat krvácení, ale stále máte brouka v hlavě o dalších úrazových a neúrazových stavech člověka? Pak je tento kurz právě pro Vás!

V navazujících 4 hodinách Vás naučíme přistupovat ke člověku s možným poraněním páteře, ale i s křečovými stavy, úrazem hlavy či s mozkovou mrtvicí. Zvláštní čas věnujeme navíc autonehodám.

Nečekejte nudné sezení v lavici, učíme první pomoc zážitkem. Občas se budete válet na zemi, vlastníma rukama budete zastavovat krvácení a je docela možné, že Vás vyženeme i ven! Autonehoda v učebně se přece jen simuluje dost špatně :o)

Cena kurzu: 490 Kč za osobu

Aktuální termín: 

 • Květen / červen 2019. 

Počet míst je omezen a je vyžadována platba předem. Pro závazné přihlašování a bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

Chcete se účastnit našeho kurzu pro veřejnost, ale nevyhovuje Vám termín nebo místo školení? Jste skupina přátel, která se pro jednou nechce sejít v hospodě, ale na kurzu první pomoci? Rádi pro Vás něco vymyslíme! :o)

Působíme hlavně ve Zlínském kraji, ale po domluvě dojedeme kamkoliv.

Cena je individuální, odvíjí se od počtu proškolených lidí a námi ujetých kilometrů. Prosím, kontaktujte nás.

Máte zájem? Vyplňte prosím tento formulář

Nebo nás kontaktujte jinak: